Wszyscy głosujemy, podwórko Nivea wygrywamy!

Szkoła Podstawowa im. gen. B. Kwiatkowskiego w Mazurach przystąpiła do projektu „Podwórko Talentów NIVEA”, w ramach którego firma NIVEA wybuduje plac zabaw o wartości 250 000 zł w miejscowościach, które zwyciężą w głosowaniu internautów. Głosowanie trwa od 22 maja do 24 czerwca.

Prosimy bardzo o systematyczne i codzienne oddawanie głosów na Zespół Placówek Oświatowych w Mazurach. W tym celu:

1. Zarejestruj się na https://podworko.nivea.pl/ (rejestrację kończy kliknięcie w link aktywacyjny otrzymany na podany adres e-mail).

2. Codziennie od 22 maja do 24 czerwca 2020 r. zagłosuj na naszą szkołę.

3. Zadbaj, by każdy z domowników też się zarejestrował i codziennie zagłosował (tj. wykonał czynności 1-2). Pamiętaj, że z jednego adresu IP można oddać maksymalnie 5 głosów. Zadbaj więc, by z każdego domu wyszło właśnie te 5 głosów. 🙂 Najlepiej spisać sobie loginy i hasła na kartce i codziennie głosować z każdego konta. Jeśli masz w smartfonie inne IP (sprawdź to na https://www.speedtest.pl/), wówczas zorganizuj w ten sam sposób kolejne 5 głosów.

4. Zgodnie z regulaminem nie będą zliczane głosy oddane z adresów mejlowych seryjnych, zawierających cyferkę, znak -,_ i + oraz mające podobne hasła.

5. Przekaż tę informację znajomym i rodzinie i zachęć ich do codziennego głosowania. Każdy głos się liczy i przybliża nas do zwycięstwa.